Online propagace

Neutrácejte peníze za reklamu bezhlavě! Pomůžeme vám s návštěvnosti, která plní cíle, zvyší váš konverzní poměr a budete vidět na těch správných místech. Buďte více vidět!

Pomůžeme vám s online propagací 

Každý business je individuální a tak každou kampaň šijeme na míru. Jiný přístup potřebuje e-shop a jiný web se službami. Pomůžeme vám efektivně zhodnotit náklady na reklamu a dostat tak na webové stránky návštěvnost, která je relevantní a plní vaše cíle. Pomůžeme vám s Facebook Ads, Google Adwords, Seznam Sklik i se zbožovými porovnávači.

Bez měření ani ránu!

Vše bedlivě změříme! Implementujeme analytické nástroje, tak aby klient věděl toho o svých zákaznících co nejvíce. Umíme změřit, kam se zákazník dívá, kudy se pohybuje a kde se ztrácí. Bez profesionální a důkladné integrace analytických nástrojů nemá smysl e-shop, web či službu propagovat.

Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat. Pobavíme se o vaších představách, rozpočtu a navrhneme ideální řešení.

Jak vypadá naše spolupráce?

 • Schůzka

  Vyslechneme si vaše plány, potřeby, cíle a navrhneme ideální řešení. Schůzky máme radši osobní, ale nejsou nám cizí i video konference.

 • Analýza

  Zanalyzujeme si problematiku, navrhneme plán spolupráce a vytvoříme kalkulaci na projekt.

 • Design e‑shopu

  Nakreslíme design na míru vaším ppotřebám s ohledem na použitelnost a ideální cestě ke konverzi.

 • Kódování a programování

  Grafiku nařežeme, nakódujeme a vytvoříme projekt. Máme rádi agilní vývoj a tak můžete sledovat a validovat jednotlivé kroky.

 • Marketing

  E-shop či webovou aplikaci vám pomůžeme zviditelnit, tak aby si projekt na sebe sám vydělal a splnil vaše konverzní cíle.

 • Support a rozvoj

  Tím to nekončí! V případě potřeby jsme vám k ruce při následujícím rozšiřování a zdokonalování služby.

Nezávazná poptávka propagace