ONLINE PROPAGACE

Neutrácejte peníze za reklamu bezhlavě! Pomůžeme vám s návštěvností webu, budete vidět na správných místech a výsledky vás mile překvapí.

Pomůžeme vám s online propagací 

Každý business je individuální, proto každou kampaň děláme na přání klienta. Moc dobře si totiž uvědomujeme, že jiný přístup potřebuje e-shop a jiný zase web se službami. Pomůžeme vám efektivně zhodnotit náklady na reklamu a dostat tak na webové stránky návštěvnost, která je relevantní a naplní vaše cíle. Pomůžeme vám s Facebook Ads, Google Adwords, Seznam Sklik i se zbožovými porovnávači.

Bez měření ani ránu!

Vše bedlivě změříme! Při naší práci integrujeme analytické nástroje tak, aby toho klient o svých zákaznících věděl co nejvíce. Změříme, kam se zákazník dívá, kudy se pohybuje a kde se případně ztrácí. Bez těchto nástrojů nemá smysl e-shop propagovat.

Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat. Pobavíme se o vaších představách, rozpočtu a navrhneme ideální řešení.

Jak vypadá naše spolupráce?

 • Schůzka

  Vyslechneme si vaše plány, potřeby, cíle a navrhneme ideální řešení. Schůzky máme radši osobní, ale nejsou nám cizí i videokonference.

 • Analýza

  Zanalyzujeme si problematiku, navrhneme plán spolupráce a vytvoříme kalkulaci na projekt.

 • Design e‑shopu

  Nakreslíme design na míru vaším potřebám s ohledem na použitelnost a ideální cestu ke konverzi.

 • Kódování a programování

  Grafiku nařežeme, nakódujeme a vytvoříme projekt. Máme rádi agilní vývoj a tak můžete sledovat a validovat jednotlivé kroky.

 • Marketing

  E-shop či webovou aplikaci vám pomůžeme zviditelnit, tak aby si projekt na sebe sám vydělal a splnil vaše konverzní cíle.

 • Support a rozvoj

  Tím to nekončí! V případě potřeby jsme vám k ruce při následujícím rozšiřování a zdokonalování služby.

Nezávazná poptávka propagace