E-Shopy na míru
bez kompromisů

Vytváříme e-shopové řešení na míru vašemu podnikání. Nedělejte kompormisy, přízpůsobíme e-shop vaším potřebám a především vaším zákazníkům.

E-Shop na míru

E-shop na míru vám vytvoříme dle vaších potřeb. Nelimitujeme maximální počet produktů ani množství nahraných dat. Specializujeme se na eshopy B2C i B2B, které jsme schopni plně integrovat do vašeho firemního procesu - napojení na účetní ani skladový systém tak není žádný problém. Design nelimitujeme šablonami, jsme schopni vytvořit design vaší korporátní identitě na míru. U nás platíte pouze za funkce, které opravdu využijete.

Proč chtít e-shop od nás?

Ke každému klientu přistupujeme individuálně a klademe důraz na to aby e-shop byl funkční na všech zařízeních. Víme, že práce s e-shopem musí být efektivní a jsme schopni napojit jakoukoliv platební bránu, účetnický či skladový systém. U nás si prostě diktuje podmínky zákazník a ne e-shopové řešení.

Malé i velké e-shopy

Jsme tu pro ty co mají vysoké nároky na individuální řešení. Nezáleží nám zda budete nabízet jednotky či desetitisíce produktů. Řešení vám ušijeme na míru. Klademe velký důraz na použitelnost a přehlednost e-shopu pro zákazníka.

Nezapomínejte na analytiku

Víte kde se vám ztrácí objednávky? Vyznají se zákaznící na vašem e-shopu? Integrujeme do naších i cizích e-commerce řešení analytické nástroje, tak aby klient věděl toho o svých zákaznících co nejvíce. Umíme změřit, kam se zákazník dívá, kudy se pohybuje a kde se ztrácí. Bez profesionální a důkladné integrace analytických nástrojů nemá smysl e-shop propagovat.

Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat. Pobavíme se o vaších představách, rozpočtu a navrhneme ideální řešení.

Jak vypadá naše spolupráce?

 • Schůzka

  Vyslechneme si vaše plány, potřeby, cíle a navrhneme ideální řešení. Schůzky máme radši osobní, ale nejsou nám cizí i video konference.

 • Analýza

  Zanalyzujeme si problematiku, navrhneme plán spolupráce a vytvoříme kalkulaci na projekt.

 • Design e‑shopu

  Nakreslíme design na míru vaším ppotřebám s ohledem na použitelnost a ideální cestě ke konverzi.

 • Kódování a programování

  Grafiku nařežeme, nakódujeme a vytvoříme projekt. Máme rádi agilní vývoj a tak můžete sledovat a validovat jednotlivé kroky.

 • Marketing

  E-shop či webovou aplikaci vám pomůžeme zviditelnit, tak aby si projekt na sebe sám vydělal a splnil vaše konverzní cíle.

 • Support a rozvoj

  Tím to nekončí! V případě potřeby jsme vám k ruce při následujícím rozšiřování a zdokonalování služby.

Reference

Nezávazná poptávka e-shopu na míru