E-Shopy na míru
bez kompromisů

Vytváříme e-shopové řešení na míru vašemu podnikání. Nedělejte kompromisy, přizpůsobíme e-shop vašim potřebám a vaši zákazníci budou nadšení.

E-Shop na míru

Máte představu, jak by váš e-shop na míru měl vypadat? Dokážeme vám to splnit! A pokud v tom nemáte úplně jasno, rádi vám pomůžeme. Počet produktů ani množství nahraných dat pro nás není překážkou, se kterou bychom si neporadili. Specializujeme se na e-shopy B2C i B2B a dokážeme je plně integrovat do vašeho firemního procesu - napojení na účetní nebo skladový systém není žádný problém. Nežijeme v šablonách, proto vytvoříme design vaší korporátní identitě na míru.

Proč chtít e-shop od nás?

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a jsme pečliví. Víme, že práce s e-shopem musí být efektivní a funkční na všech zařízeních. Zároveň dokážeme elektronické obchody napojit na jakoukoliv platební bránu, účetní program nebo skladový systém. A naprosto respektujeme vaše přání a představy.

Malé i velké e-shopy

Pokud máte vysoké nároky na podobu vašeho e-shopu, jsme tady právě pro vás. Nezáleží na tom, jestli budete nabízet jednotky nebo desetitisíce produktů, společně najdeme ideální řešení a podobu webu právě pro vás. A zákazníci budou nadšení, protože přehledný a uživatelský příjemný e-shop je sen!

Nezapomínejte na analytiku

Vyznají se zákazníci na vašem e-shopu? Víte, proč nedokončili své objednávky? Pomůžeme vám na to přijít. Při naší práci integrujeme analytické nástroje tak, aby toho klient o svých zákaznících věděl co nejvíce. Změříme, kam se zákazník dívá, kudy se pohybuje a kde se případně ztrácí. Bez těchto nástrojů nemá smysl e-shop propagovat.

Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat. Pobavíme se o vaších představách, rozpočtu a navrhneme ideální řešení.

Jak vypadá naše spolupráce?

 • Schůzka

  Vyslechneme si vaše plány, potřeby, cíle a navrhneme ideální řešení. Schůzky máme radši osobní, ale nejsou nám cizí i videokonference.

 • Analýza

  Zanalyzujeme si problematiku, navrhneme plán spolupráce a vytvoříme kalkulaci na projekt.

 • Design e‑shopu

  Nakreslíme design na míru vaším potřebám s ohledem na použitelnost a ideální cestu ke konverzi.

 • Kódování a programování

  Grafiku nařežeme, nakódujeme a vytvoříme projekt. Máme rádi agilní vývoj a tak můžete sledovat a validovat jednotlivé kroky.

 • Marketing

  E-shop či webovou aplikaci vám pomůžeme zviditelnit, tak aby si projekt na sebe sám vydělal a splnil vaše konverzní cíle.

 • Support a rozvoj

  Tím to nekončí! V případě potřeby jsme vám k ruce při následujícím rozšiřování a zdokonalování služby.

Nezávazná poptávka e-shopu na míru