Online aplikace
na míru

Specializujeme se na výrobu aplikací na míru, které opravdu fungují. Ať už se jedná o informační, rezervační systém či konfigurátor vozů a jiných produktů svěřte to do naších rukou.

Webová aplikace na míru 

Vytváříme webové stránky na míru pro každého, kdo se chce v digitálním světě odlišit od konkurence. Zakládáme si na funkčním, přehledem a kreativním řešení s důrazem na použitelnost a přehlednost. Primárně využíváme vlastní CMS systém, a tak jsme schopni vám jej přizpůsobit na míru vaším potřebám bez kompromisů.

Uvědomujeme si nárustu prohlížení webových stránek z mobilních zařízení a tak klademe velký důraz na aby webové stránky byly responzivní a přehledné na mobilních zařízeních. Držíme se nových trendů a jsme schopni pro vás vytvořit i progresivní webové aplikace.

Progresivní webové aplikace [PWA]

Nevyplatí se vám vývoj mobilní aplikace? Možná vám trn z paty vytáhne progresivní webová aplikace [PWA]. Progresivní webové aplikace přebírají některé vlastnosti nativních aplikací (například umí běžet v offline módu, mají přístup k hardwaru, umí posílat notifikace uživateli, ...), prakticky je to takový hybrid mezi nativní aplikací a webovou stránkou. 

PWA můžete umístit na domovskou obrazovku telefonu stejně jako nativní aplikaci, což vede k častějšímu návratu návštěvníků a lepšímu uživatelskému zážitku. Velkou výhodou je progresivnost aplikací, která umožnujě šíření online a nabízí neomezený přístup nezávisle na operačním systému či prohlížeči - čímž ušetříte na vývoji multiplatformních aplikací.

Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat. Pobavíme se o vaších představách, rozpočtu a navrhneme ideální řešení.

Jak vypadá naše spolupráce?

 • Schůzka

  Vyslechneme si vaše plány, potřeby, cíle a navrhneme ideální řešení. Schůzky máme radši osobní, ale nejsou nám cizí i video konference.

 • Analýza

  Zanalyzujeme si problematiku, navrhneme plán spolupráce a vytvoříme kalkulaci na projekt.

 • Design e‑shopu

  Nakreslíme design na míru vaším potřebám s ohledem na použitelnost a ideální cestě ke konverzi.

 • Kódování a programování

  Grafiku nařežeme, nakódujeme a vytvoříme projekt. Máme rádi agilní vývoj a tak můžete sledovat a validovat jednotlivé kroky.

 • Marketing

  E-shop či webovou aplikaci vám pomůžeme zviditelnit, tak aby si projekt na sebe sám vydělal a splnil vaše konverzní cíle.

 • Support a rozvoj

  Tím to nekončí! V případě potřeby jsme vám k ruce při následujícím rozšiřování a zdokonalování služby.

Nezávazná poptávka webových aplikací na míru