Online aplikace
na míru

Rádi vám uděláme aplikaci na míru a věřte, že se nebojíme výzev. Ať už se jedná o informační, rezervační systém nebo konfigurátor vozů a jiných produktů. Obraťte se na nás a společně všechno vymyslíme.

Webová aplikace na míru 

Vytváříme webové stránky na míru pro každého, kdo se chce v digitálním světě odlišit od konkurence. Zakládáme si na funkčním, přehledem a kreativním řešení s důrazem na použitelnost a přehlednost. Primárně využíváme vlastní CMS systém, a tak jsme schopni vám jej přizpůsobit na míru vaším potřebám bez kompromisů.

Prohlížení webů skrz mobilní zařízení jednoznačně narůstá a to si moc dobře uvědomujeme. Proto klademe důraz na to, aby všechny stránky byly responzivní a přehledné právě i na telefonech. Sledujeme trendy a držíme se jich, proto dokážeme vytvářet i progresivní webové aplikace.

Progresivní webové aplikace [PWA]

Nevyplatí se vám vývoj mobilní aplikace? Možná právě vás spasí progresivní webová aplikace [PWA]. Progresivní webové aplikace přebírají některé vlastnosti nativních aplikací (například umí běžet v offline módu, mají přístup k hardwaru, umí posílat notifikace uživateli, atp.). Prakticky je to hybrid mezi nativní aplikací a webovou stránkou.

PWA umístíte na domovskou stránku telefonu stejně jako nativní aplikaci, návštěvnící se proto budou častěji a rádi vracet. Velkou výhodou je progresivnost aplikací, která umožňuje šíření online a nabízí neomezený přístup nezávisle na operačním systému nebo prohlížeči. Ušetříte tedy i na vývoji multiplatformních aplikací.

Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat. Pobavíme se o vaších představách, rozpočtu a navrhneme ideální řešení.

Jak vypadá naše spolupráce?

 • Schůzka

  Vyslechneme si vaše plány, potřeby, cíle a navrhneme ideální řešení. Schůzky máme radši osobní, ale nejsou nám cizí i videokonference.

 • Analýza

  Zanalyzujeme si problematiku, navrhneme plán spolupráce a vytvoříme kalkulaci na projekt.

 • Design e‑shopu

  Nakreslíme design na míru vaším potřebám s ohledem na použitelnost a ideální cestu ke konverzi.

 • Kódování a programování

  Grafiku nařežeme, nakódujeme a vytvoříme projekt. Máme rádi agilní vývoj a tak můžete sledovat a validovat jednotlivé kroky.

 • Marketing

  E-shop či webovou aplikaci vám pomůžeme zviditelnit, tak aby si projekt na sebe sám vydělal a splnil vaše konverzní cíle.

 • Support a rozvoj

  Tím to nekončí! V případě potřeby jsme vám k ruce při následujícím rozšiřování a zdokonalování služby.

Nezávazná poptávka webových aplikací na míru