Podnikové informační
systémy

Automatizujte rutinní procesy, minimalizujte chyby a uvolněte ruce zaměstnancům. Digitalizace firmy vám usnadní její řízení, ať už se jedná o finanční toky, správu zaměstnanců či sdílení dokumentů a informací mezi zaměstnanci.

Informační systém na míru 

Specializujeme se na digitalizaci malých a středních firem. Informační systém na míru vám pomůže efektivně zautomatizovat běžnou rutinu, zefektivnit správu firemních aktiv i pasiv a digitálně uchovávat a předávat informace, tak aby jste k nim měli přístup kdekoliv a kdykoliv. Můžete mít tak pod kontrolou objednávky a jejich stav, zaměstnance, skladové zásoby, firemní vozidla, statistiky a další pro business důležité informace.

Neděláme krabicové řešení, vždy k vývoji informačního systému přistupujeme individuálně a předem zmapujeme potřeby klienta.

Bezpečnost

Vnitropodnikové data jsou velmicitlivé informace a tak klademe důraz na zabezpečení aplikace a prostředí na kterém je informační systém spouštěn. 

Záloha dat

Mějte klidné spaní, denně automaticky zálohujeme firemní data a v případě jakékoliv události jsme schopni se dostat k vaším datům.

Sdílení souborů

Sdílejte si soubory uvnitř firmy přes cloud, už žádné komplikované posílání emailů ani kopírování na flash disk citlivých souborů.

Reporting dat a statistika

Generujte si pravidelné reporty a statistiky nad daty vaší firmy. Mějte tak přehled o tom, který marketingový kanál je nejefektivnější, který obchodní zástupce je lepší než ostatní zástupci, a další důležité informace.

Vzdělání zaměstnanců a dodavatelů

Ať už se jedná o bezpečnost práce nebo jiné kurzy, vzdělávejte své zaměstnance online prostředním e-learningové platformy.

Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat. Pobavíme se o vaších představách, rozpočtu a navrhneme ideální řešení.

Jak vypadá naše spolupráce?

 • Schůzka

  Vyslechneme si vaše plány, potřeby, cíle a navrhneme ideální řešení. Schůzky máme radši osobní, ale nejsou nám cizí i video konference.

 • Analýza

  Zanalyzujeme si problematiku, navrhneme plán spolupráce a vytvoříme kalkulaci na projekt.

 • Design e‑shopu

  Nakreslíme design na míru vaším ppotřebám s ohledem na použitelnost a ideální cestě ke konverzi.

 • Kódování a programování

  Grafiku nařežeme, nakódujeme a vytvoříme projekt. Máme rádi agilní vývoj a tak můžete sledovat a validovat jednotlivé kroky.

 • Marketing

  E-shop či webovou aplikaci vám pomůžeme zviditelnit, tak aby si projekt na sebe sám vydělal a splnil vaše konverzní cíle.

 • Support a rozvoj

  Tím to nekončí! V případě potřeby jsme vám k ruce při následujícím rozšiřování a zdokonalování služby.

Nezávazná poptávka CRM a podnikových systémů