Podnikové informační
systémy

Digitalizace firmy usnadňuje její řízení, ať už se jedná o finanční toky, správu zaměstnanců nebo sdílení dokumentů a zajištění toků informací mezi zaměstnanci. My vám pomůžeme s automatizací rutinních procesů, s vytěsněním chyb a uvolníme ruce vašich zaměstnanců.

Informační systém na míru 

Vytvoříme vám na míru informační systém, který zautomatizuje běžnou rutinu, zefektivní správu firemních aktiv i pasiv a pomůže uchovávat a předávat informace, abyste k nim měli přístup kdekoliv a kdykoliv. Dostanete pod kontrolu objednávky a jejich stav, personalistiku, skladové zásoby, firemní vozidla, statistiky a další businessově důležité informace.

Neděláme krabicové řešení, vždy k vývoji informačního systému přistupujeme individuálně a předem zmapujeme potřeby klienta. Všechno tvoříme společně s vámi.

Bezpečnost

Vnitropodniková data jsou bezesporu velmi citlivá, proto klademe důraz na zabezpečení aplikace a prostředí, ve kterém je informační systém spouštěn

Záloha dat

Můžete naprosto klidně spát, denně totiž firemní data zálohujeme. Pokud by se tedy cokoliv stalo, k vašim datům se dostaneme.

Sdílení souborů

Už žádné komplikované posílání stovek mailů, kopírování citlivých souborů na flash disk a hledání souborů nemocného zaměstnance. Sdílejte všechno uvnitř firmy přes cloud, předejte tím mnohým problémům.

Reporting dat a statistika

Mějte ve své firmě přehled! Generujte si pravidelné reporty a statistiky a věřte, že výsledky budou stát za to.

Vzdělání zaměstnanců a dodavatelů

Ať už se jedná o bezpečnost práce nebo jiné kurzy, vzdělávejte své zaměstnance online prostředním e-learningové platformy.

Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat. Pobavíme se o vaších představách, rozpočtu a navrhneme ideální řešení.

Jak vypadá naše spolupráce?

 • Schůzka

  Vyslechneme si vaše plány, potřeby, cíle a navrhneme ideální řešení. Schůzky máme radši osobní, ale nejsou nám cizí i videokonference.

 • Analýza

  Zanalyzujeme si problematiku, navrhneme plán spolupráce a vytvoříme kalkulaci na projekt.

 • Design e‑shopu

  Nakreslíme design na míru vaším potřebám s ohledem na použitelnost a ideální cestu ke konverzi.

 • Kódování a programování

  Grafiku nařežeme, nakódujeme a vytvoříme projekt. Máme rádi agilní vývoj a tak můžete sledovat a validovat jednotlivé kroky.

 • Marketing

  E-shop či webovou aplikaci vám pomůžeme zviditelnit, tak aby si projekt na sebe sám vydělal a splnil vaše konverzní cíle.

 • Support a rozvoj

  Tím to nekončí! V případě potřeby jsme vám k ruce při následujícím rozšiřování a zdokonalování služby.

Nezávazná poptávka CRM a podnikových systémů